Item No: OL1Q841BN
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Star, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 28g |
Price range: $0.99 through $1.91





































Item No: OL1Q841BN
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Star, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 28g |
| Weight | 0.028 kg |
|---|---|
| Model | E0174 Silver Needle, E0175 Silver Needle, E0146 Silver Needle, E0118 Gold Silver Needle, E0118 Silver Needle, E0268 Silver Needle, E0068 Gold and Silver Needle, E0068 Silver Needle, E0084 Silver Needle, E0085 Gold and Silver Needle, E0085 Silver Needle, E0092 Silver Needle, E0076 Silver Needle, E0092 Gold and Silver Needle, E0075 Gold and Silver Needle, E0366 Silver Needle, E0366 Gold and Silver Needle, E0245 Silver Needle, E0064 Gold and Silver Needle, E0064 Silver Needle, E0258 Silver Needle, E0242 Silver Needle, E0119 Silver Needle, E0273 Silver Needle, E0200 Silver Needle, E0249 Silver Needle, E0034 Silver Needle, E0139 Silver Needle, E0022 Silver Needle, E0098 Silver Needle, E0330 Silver Needle, E0116 Silver Needle, E0206 Silver Needle, E0207 Silver Needle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.