Item No: OL1I6Z8AS
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Flower, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
Price range: $1.36 through $2.27





Item No: OL1I6Z8AS
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Flower, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | 43466, 43467 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.