Item No: OLR8ZMET
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Eye |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
$1.62








Item No: OLR8ZMET
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Eye |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Gold-Blue + Light Blue, Silver-Blue + Light Blue, Silver-Sapphire Blue, Gold-Light Blue, Silver Mixed Color |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.