Item No: OLBLFU03
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 3 Pairs |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
$4.15





Item No: OLBLFU03
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 3 Pairs |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Gold E223, Silver E223 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.