Item No: OL12QGKBY
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Basic |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Chain Type | box chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
Price range: $1.20 through $1.28





Item No: OL12QGKBY
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Basic |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Chain Type | box chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Style | 1.2mm Box Chain 40 + 5cm, 1.2mm Box Chain 45 + 5cm |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.