Item No: OL1TH1Q39
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
Price range: $3.81 through $6.23







Item No: OL1TH1Q39
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | ZZX220019A, ZZX220094A |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.