Item No: OL1BBMO2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | White Gold Plated |
| Weight | 4g |
Price range: $1.12 through $1.21







Item No: OL1BBMO2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | White Gold Plated |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Silver Large Pair, Silver Small Pair, Gold Small Pair, Gold Large Pair |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.