Item No: OL1449PP5
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Circle |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Weight | 1g |
$0.48





















Item No: OL1449PP5
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Circle |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Earrings |
| Weight | 1g |
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Model | Y10078-5mm Gold-1PC, Y10078-7mm Gold-1PC, Y10078-7mm Silver-1PC, Y10078-8mm Gold-1PC, Y10078-9mm Silver-1PC, Y10078-12mm Gold-1PC, Y10078-14mm Silver-1PC, Y10078-6mm Silver-1PC, Y10078-12mm Silver-1PC, Y10078-14mm Gold-1PC, Y10078-15mm Gold-1PC, Y10078-5mm Silver-1Pc, Y10078-6mm Golden-1Pc, Y10078-8mm Silver-1PC, Y10078-9mm Gold-1PC, Y10078-10mm Gold-1PC, Y10078-10mm Silver-1PC, Y10078-15mm Silver-1PC |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.