Item No: OL1PZNTCX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf, Flower, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $0.33 through $1.23






























Item No: OL1PZNTCX
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Leaf, Flower, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | C006 Gold, J836 Gold, J951 Gold, J963 Silver, J961 Silver A, J972 Silver, J835 Gold, J778 Silver, J827 Color, J954 Thick Silver B, J802 Gold, J896 Gold, J609 Gold, J838 Silver, J994 Gold, J363 Gold, J783 Gold, J669 Silver, J954 Matte Silver a, J1060 Brown B, J469 Gold, J950 Silver A, J850 Silver, J119 Gold, J950 Silver B, J359 Gold (Temperature Change Ring), J1060 Brown a |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.