Item No: OLJJD71J
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Oval |
| Material | Copper |
| Occasion | Formal |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Event & Party Supplies | Rings |
| Weight | 10g |
$1.39



Item No: OLJJD71J
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Oval |
| Material | Copper |
| Occasion | Formal |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Event & Party Supplies | Rings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Sapphire Ring (White Gold Plated) |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.