Item No: OL1HJTS7
| Color | Pink, Red, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
Price range: $0.33 through $0.85



















Item No: OL1HJTS7
| Color | Pink, Red, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Love Heart/Black, Love/Red, Love/Pink, Love Heart/Blue, Crown/Black, Crown/Red, Crown/Pink, Crown/Blue, Butterfly/Blue, Butterfly/Pink, Butterfly/Red, Butterfly/Black, Cross/Blue |
| Style | Love/Fluorescent, Crown/Fluorescent, Butterfly/Fluorescent |
| Color | Green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.