Item No: OLQT03WL
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Word |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 10g |
$1.89





























Item No: OLQT03WL
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Word |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | A, B, C, D, F, G, H, I, J, K, L, N, O, P, Q, R, T, U, V, W, X, Y, Z, S, M, E |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.