Item No: OLGH8Y3A
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
Price range: $1.36 through $4.70













Item No: OLGH8Y3A
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 6mm Gold Necklace, 3mm Gold Bracelet, 3mm White Gold Color Bracelet, 5mm Gold Bracelet, 5mm White Gold Color Bracelet, 6mm Gold Bracelet, 6mm White Gold Color Bracelet, 5mm Gold Necklace, 5mm White Gold Color Necklace, 6mm White Gold Color Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.