Item No: OL12E79WP
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 4g |
$0.65



Item No: OL12E79WP
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | 01kc Gold #7993 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.