Item No: OLT371TG
| Style | IG Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | box chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Copper |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 9g |
Price range: $2.17 through $2.39






Item No: OLT371TG
| Style | IG Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | box chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Copper |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | 31062, 31064, 31063 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.