Item No: OLUTA1N7
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Heart Shape, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
Price range: $0.64 through $1.76
































Item No: OLUTA1N7
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Heart Shape, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Model | S426 Silver, S273 Silver, S477 silver, S306 Gold, S210 Silver, S698 Gold, S277 Silver, S417 Silver, S690 Silver, S409 Silver, S370 Silver, S175 Silver, S175 Gold, S689 Gold, S691 Silver, S396 Silver, S248 Silver, S367 Silver, S693 Silver, S675 Gold, S689 Silver, S676 Silver, S676 Color, S676 Gold, S697 Silver, S677 White, S321 Silver, S694 Silver, S415 Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.