Item No: OL38W4M8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Patchwork, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U-Shaped Lock |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | Thick straps |
| Classification | Bracelets, Earrings, Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 18g |
Price range: $1.65 through $3.41







Item No: OL38W4M8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Patchwork, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U-Shaped Lock |
| Material | Copper |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | Thick straps |
| Classification | Bracelets, Earrings, Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | Earrings Eru70, Bracelet 21cm, Necklace 40cm, Necklace 50cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.