Item No: OL1P1O7I
| Color | White, Green, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Multicolor |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Diamond |
| Weight | 3g |
$0.93
![White Diamond Ear Clip [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-cfb9156b2e95a16b3ef682bbd799647c-300x300.webp)
![Black Diamond Ear Clip [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-b9db3e4a385f0ed9ddc464c05f61bb0a-300x300.webp)
![Lvzuan Ear Clip [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-3e0806d66e1c5f5e440899c4e82c83a7-300x300.webp)
![Red Diamond Ear Clip [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4e1830df4ff505d83077ab6a69fbd69c-300x300.webp)
![Multicolor Ear Clip [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-5efa59e7e624f0cbc7c592db00861ba4-300x300.webp)
![Blue Diamond Ear Clip [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-6145bc8d2d434a4c7d3d866e63542037-300x300.webp)
![Multicolor Ear Clip [White Gold Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-b5e9640c301aff2501533c664ab11f2e-300x300.webp)
![White Diamond Ear Clip [White Gold Color]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-011b08bb1ed0b0417b5656f78a7807d9-300x300.webp)
![White Diamond Ear Clip [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-cfb9156b2e95a16b3ef682bbd799647c-300x300.webp)
![Black Diamond Ear Clip [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-b9db3e4a385f0ed9ddc464c05f61bb0a-300x300.webp)
![Lvzuan Ear Clip [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-3e0806d66e1c5f5e440899c4e82c83a7-300x300.webp)
Item No: OL1P1O7I
| Color | White, Green, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Multicolor |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Diamond |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | White Diamond Ear Clip [Yellow Gold]], Black Diamond Ear Clip [Yellow Gold]], Lvzuan Ear Clip [Yellow Gold]], Red Diamond Ear Clip [Yellow Gold]], Multicolor Ear Clip [Yellow Gold]], Blue Diamond Ear Clip [Yellow Gold]], Multicolor Ear Clip [White Gold Color]], White Diamond Ear Clip [White Gold Color]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.