Item No: OL1GIN790
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Dinosaur |
| Material | Copper |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 3g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
$0.48











Item No: OL1GIN790
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Dinosaur |
| Material | Copper |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 3g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | 01 Lei Long, 02 Triceratops, 04 Tyrannosaurus Rex, 05kc Gold Lei Long, 06kc Golden Triangle Dragon, 03 Crocodile-like Dragon, 07kc Gold-like Crocodile Dragon, 08kc Tyrannosaurus Rex |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.