Item No: OL1UOHYP
| Color | Rose Red, Purple, Green, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 6g |
$1.24










Item No: OL1UOHYP
| Color | Rose Red, Purple, Green, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Model | E107 Blue, E106 Green, E3812 Pink, E108 Purple, E109 Rose Red, E4648 Red, E4649 Yellow |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.