Item No: OLNUR4EA
| Style | Sweet |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Daily |
| Classification | Rings |
| Weight | 3g |
$1.65





Item No: OLNUR4EA
| Style | Sweet |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Butterfly |
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Daily |
| Classification | Rings |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | 19mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.