Item No: OLIBX63
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Multicolor |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets, Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
$1.66







Item No: OLIBX63
| Color | White |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Multicolor |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets, Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Style 2-Gold White Zirconium, Style 2-Rose Gold White Zirconium, Style 2-Platinum White Zirconium, Style 2-Black Gold White Zirconium |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.