Item No: OL1G2LED8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 6g |
Price range: $1.94 through $2.21





Item No: OL1G2LED8
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Fe, MOM |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.