Item No: OL1Q32Q9B
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
$0.89






Item No: OL1Q32Q9B
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver, Rose Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.