Item No: OL1LKBLG3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 3g |
Price range: $0.87 through $1.25

















Item No: OL1LKBLG3
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape, Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Model | J2739, J2738, J2590, J2580, J3239, J3457, J2997, J2588, J2581, J3456, J2307, J3377, J3368, J3400 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.