Item No: OL18EF7Z7
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
Price range: $1.35 through $10.87








Item No: OL18EF7Z7
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross |
| Material | Freshwater Pearl, Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 5 Sets |
| Model | A04, A03, A01, A02 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.