Item No: OL83DK35
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cartoon Character |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
Price range: $1.67 through $1.82







Item No: OL83DK35
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cartoon Character |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Nkq85 Boy, Nkq85 Girl, Nkq86 Boy, Nkq86 Girl |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.