Item No: OL1ER4HN3
| Craft | Enamel |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Casual |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Golden Plated |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Price range: $1.83 through $1.90





















Item No: OL1ER4HN3
| Craft | Enamel |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Casual |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Golden Plated |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Gold-Purple, White, gold, Silver-Intermediate Powder, Silver-Green, Silver-Purple, Gold-Intermediate Powder, Gold-Green |
| Style | Silver-Large Mobile Phone Rattle Drum Pack: Sky, Silver-Private Model MY14 All, Silver-Blue + Light, Silver-A429-2 Sapphire, Silver-Light, Golden Sky, Gold-Light, Gold-Blue + Light, Gold-A429-2 Sapphire, Gold-Private Model MY14 All |
| Color | Blue, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.