Item No: OLETMY33
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
$1.84








Item No: OLETMY33
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | Navy, Rose |
| Color | Blue, Red |
| Option | Blue, Purple, White |
You must be logged in to post a review.
$1.79








Item No: OLO6JBE2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Brc16-A, Brc16-C, Brc16-B |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.