Item No: OL1MH7HDG
| Color | Green |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 7g |
$1.43

![White Diamond Earrings [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-fcf784c888ae539875391538a001f5ca-300x300.webp)
![Pink Diamond Earrings [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-f362ec69b57691277b87249fec99eabe-300x300.webp)
![Blue Diamond Earrings [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-10eb4313cf58b9ecce42caadd96b2610-300x300.webp)
![Red Diamond Earrings [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-e4a20b8cea1e4ba3a5dabe862543756a-300x300.webp)

![White Diamond Earrings [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-fcf784c888ae539875391538a001f5ca-300x300.webp)
![Pink Diamond Earrings [Yellow Gold]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-f362ec69b57691277b87249fec99eabe-300x300.webp)
Item No: OL1MH7HDG
| Color | Green |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Green, White Diamond Earrings [Yellow Gold]], Pink Diamond Earrings [Yellow Gold]], Blue Diamond Earrings [Yellow Gold]], Red Diamond Earrings [Yellow Gold]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.