Item No: OL1FRQQAE
| Style | INS Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Weight | 7g |
$2.48



Item No: OL1FRQQAE
| Style | INS Style, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.