Item No: OL1GNW1U2
| Style | Hip-Hop, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round, Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | ball chain |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $0.82 through $1.65






Item No: OL1GNW1U2
| Style | Hip-Hop, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round, Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | ball chain |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | A-3mm, B-4mm, D-6mm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.