Item No: OL1FDURBY
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Oval |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Brass |
| Weight | 11g |
$3.30



Item No: OL1FDURBY
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Oval |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Brass |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.