Item No: OLW1C037
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 5g |
$1.41






Item No: OLW1C037
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Big, Middle, Small |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.