Item No: OL198SGNS
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $0.58 through $0.61









Item No: OL198SGNS
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Party |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | White Ka-805, Light KC Gold DZ-715, White Kdz-716, Light KC Gold a-804, White K WG-0597, Light KC Gold WG-0520 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.