Item No: OL15D659U
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Anklet |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
$0.46





Item No: OL15D659U
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Anklet |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 01kc Gold 7202, 02 White K 7203 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.