Item No: OL1YNRB6Q
| Color | Purple, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Ocean |
| Material | Copper |
| Occasion | Business, Wedding, Travel |
| Quantity | Necklace + Jewelry |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
Price range: $0.59 through $1.69
![Purple Yellow Ring [Adjustable Opening]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-b7010ae14209e46a4dcd157dcc9f3dce-300x300.webp)
![Rose Gold Box Chain [45cm]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2e70ce8df3d30dbde4dc9c7db0a412a6-300x300.webp)
![Purple Yellow Single Pendant [without Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-bd7f0613486626dbf25a03de3401eaa6-300x300.webp)
![Purple Yellow Ring [Adjustable Opening]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-b7010ae14209e46a4dcd157dcc9f3dce-300x300.webp)
![Rose Gold Box Chain [45cm]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2e70ce8df3d30dbde4dc9c7db0a412a6-300x300.webp)
![Purple Yellow Single Pendant [without Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-bd7f0613486626dbf25a03de3401eaa6-300x300.webp)
Item No: OL1YNRB6Q
| Color | Purple, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Ocean |
| Material | Copper |
| Occasion | Business, Wedding, Travel |
| Quantity | Necklace + Jewelry |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Purple Yellow Ring [Adjustable Opening]], Rose Gold Box Chain [45cm]], Purple Yellow Single Pendant [without Chain]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.