Item No: OLYOHCFY
| Color | Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 5g |
$1.66



Item No: OLYOHCFY
| Color | Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.