Item No: OL19N9ODX
| Style | Exaggerated, Shiny |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Club, Daily, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Cuffs |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 7g |
$1.15










Item No: OL19N9ODX
| Style | Exaggerated, Shiny |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | C Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Club, Daily, Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Cuffs |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Style | Dark |
| Color | Green, Blue |
| Option | Pink, Red, Blue, Yellow, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.