Item No: OLF45V3N
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Sun, Moon |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 4g |
$1.37





Item No: OLF45V3N
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Sun, Moon |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | Silver Plated |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Black Sun, Black Moon |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.