Item No: OLOLKA77
| Color | Royal Blue |
|---|---|
| Style | Luxurious |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
$1.34
![Royal Blue Pair Price]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-02b4e343f20f7afdce41323a2712d6a8-300x300.webp)
![Royal Blue Pair Price]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-02b4e343f20f7afdce41323a2712d6a8-300x300.webp)
![Royal Blue Pair Price]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-02b4e343f20f7afdce41323a2712d6a8-300x300.webp)
Item No: OLOLKA77
| Color | Royal Blue |
|---|---|
| Style | Luxurious |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Royal Blue Pair Price]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.