Item No: OL19THGCX
| Color | Purple, Blue, Yellow |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 14g |
$3.03
![Pink Diamond Ear Studs [Price for One Pair]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c8b35241edbc178244e590c7937a796f-300x300.webp)
![Yellow Diamond Ear Studs [One Pair Price]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-72e62247236ab55f88434ef3a2ea673d-300x300.webp)
![Sea Blue Diamond Earrings [a Pair of Price]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d72ba10b97497bc1594c1dda94d4a6ca-300x300.webp)
![Purple Diamond Ear Studs [Price for One Pair]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-5fdc5fdb9515c891e350412f254d219e-300x300.webp)
![Pink Diamond Ear Studs [Price for One Pair]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c8b35241edbc178244e590c7937a796f-300x300.webp)
![Yellow Diamond Ear Studs [One Pair Price]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-72e62247236ab55f88434ef3a2ea673d-300x300.webp)
![Sea Blue Diamond Earrings [a Pair of Price]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d72ba10b97497bc1594c1dda94d4a6ca-300x300.webp)
Item No: OL19THGCX
| Color | Purple, Blue, Yellow |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Pink Diamond Ear Studs [Price for One Pair]], Yellow Diamond Ear Studs [One Pair Price]], Sea Blue Diamond Earrings [a Pair of Price]], Purple Diamond Ear Studs [Price for One Pair]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.