Item No: OL1NA6K9M
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
Price range: $2.22 through $11.24

















































Item No: OL1NA6K9M
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | SUNFLOWER Necklace, SUNFLOWER Ring, Butterfly Ring, Upgraded SUNFLOWER Ring, Emerald Sunflower Rotating Ring, Butterfly Necklace, Upgraded SUNFLOWER Necklace, Emerald Sunflower Rotating Necklace, Elk Ring, Upgraded SUNFLOWER Bracelet, SUNFLOWER Bracelet General Style, Butterfly Bracelet, Elk necklace, Sun flower ear studs, A Pair of Emerald Sunflower Rotating Stud Earrings, SUNFLOWER Bracelet Zircon, Upgraded SUNFLOWER Bracelet Zircon, Emerald Sunflower Zircon Bracelet, SUNFLOWER Four-Piece Universal Bracelet, Upgraded SUNFLOWER Four-Piece Set General, SUNFLOWER Four-Piece Zircon Bracelet, Upgraded SUNFLOWER Four-Piece Zircon, Emerald Sunflower Four-piece Set with Zirconia |
| Color | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.