Item No: OL12DTV94
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
$2.12
![Rose Gold [Diamond]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-0f3ce814b8760f23133d407caca65daa-300x300.webp)
![Silver [Diamond]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-90067707c37443df3da29042718aec88.webp)
![Rose Gold [Diamond]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-0f3ce814b8760f23133d407caca65daa-300x300.webp)
![Silver [Diamond]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-90067707c37443df3da29042718aec88.webp)
![Rose Gold [Diamond]] / Adjustable Opening](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-0f3ce814b8760f23133d407caca65daa-300x300.webp)
Item No: OL12DTV94
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Color | Rose Gold [Diamond]], Silver [Diamond]] |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.