Item No: OLGH05A
| Style | Elegant, Hip-Hop, Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | ball chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 13g |
$2.81










Item No: OLGH05A
| Style | Elegant, Hip-Hop, Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | ball chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Blue, White, Pink, Purple, Red, Yellow |
| Style | Turquoise |
| Color | blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.