Item No: OL6HC4CU
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 7g |
Price range: $1.03 through $1.04






























Item No: OL6HC4CU
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.