Item No: OL1C8BY2D
| Color | White, Pink, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 13g |
$1.76








Item No: OL1C8BY2D
| Color | White, Pink, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | Bear, Black, White, Pink, Mixed Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.