Item No: OL13PXWH
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street, Cocktail Party |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
$3.30






Item No: OL13PXWH
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Street, Cocktail Party |
| Quantity | 1 Set |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Steel Color |
| Size | Big Red Main Stone, Emerald Main Stone, White Main Stone |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.