Item No: OLEEPSSO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
$0.88





Item No: OLEEPSSO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Gold, Silver |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.