Item No: OL4G1UK9
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 30g |
$3.54



Item No: OL4G1UK9
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.